• Producent: Nintendo
  • Kategoria: Konsole
  • Wysokość: 80
  • Szerokość: 142
  • Głębokość: 21
  • Platforma: New Nintendo 3DS
  • Zasilanie: akumulatorowe
Konsola New Nintendo 3DS WHITE 3D + ANIMAL CROSSING: HAPPY HOME DESIGNER
konsola do gier New Nintendo

Czeka Cię zabawa na najwyzszym poziomie. Z konsolą New Nintendo 3DS granie jest czystą przyjemnością. New Nintendo 3DS przynosi szybszy system, nową kontrolę ruchu i jeszcze lepsze 3D.

  • - powiększalna pamięć flash 4 GB
  • - rozdzielczość HD i FullHD dla gier
  • - gra Animal Crossing - Happy Home Designer
  • - oryginalne opakowanie
dostawa kurierem gratis! PROMOCJA!
729zł 699zł
Poczuj moc multimediów NAJWYŻSZY STARDARD ROZRYWKI

Funkcja "Super-stable 3D" pozwoli za pomocą kamery rozpoznać twarz użytkownika i automatycznie poprawić obraz według tego jak się porusza. W ten sposób powstają najlepsze przeżycia z 3D.

Dlaczego warto kupować u nas?
Poznaj nowe możlwości
PRAWDZIWE DOZNANIA

Niesamowicie realne doznania dzięki nowemu Control Stick z tylnymi przyciskami. Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia dokładniejszą kontrolę ruchu.

solidny procesor

Pod obudową New Nintendo 3DS znajduje się solidny procesor, który umożliwi granie w nad wyraz wymagające gry, przegrywanie wideo, czy szybsze pobieranie.

Przeżycia w grze

Animal Crossing - Happy Home Designer - dzięki szerokiej palecie możliwości gracz może nie tylko zaprojektować wygląd zewnętrzny i wnętrze domu dla setek zwierząt, lecz i stworzyć własny ogródek. Gracz może wybrać w którym miejscu postawi dom a następnie wybrać fason w jakim będzie kolor dachu, drzwi i płotu. Później może oddać się przyjemności meblowania. Przyłożenie kompatybilnej karty amiibo sprawi, że do gry wkroczą ulubione postacie z gry Animal Crossing wraz z ich unikalną osobowością i wyobrażeniem o nieprzeciętnym domu.

Stan i gwarancja
Stan produktu - OUTLET

Zamieszczone fotografie przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego artykułu. Pamiętaj jednak, że fotografia może wyolbrzymiać, bądź subtelnie odbiegać od stanu rzeczywistego.

GWARANCJA producenta MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna marki Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Szczegółowe warunki gwarancji przedstawione są w Regulaminie sklepu Malanet (strona 'O mnie').

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest progresywną, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego lubianych producentów z branży IT i elektroniki użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się zarówno sprzęty elektroniczne nowe, jak i wykorzystywane, a także towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane poprzez naszą producenta to w głównej mierze elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień na ogół z zachodniej Europy.

właściwości techniczne

Zobacz podobne produkty

Polecane produkty w kategorii: Konsole