Konsola Nintendo 3DS XL - Dobra cena! Oceń produkt:

od 799,00 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Nintendo
  • Kategoria: Konsole
  • Wysokość: 93
  • Szerokość: 156
  • Głębokość: 22
  • Platforma: New Nintendo 3DS
  • Zasilanie: akumulatorowe

New Nintendo 3DS XL przynosi szybszy system, nowe sterowanie, jeszcze lepszy efekt 3D, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia w trakcie grania!

Przyjemniejsze wrażenia przy graniu z funkcją 3D "super-stable 3D"

Funkcja "Super-stable 3D" pozwoli przy pomocy kamery rozpoznać twarz użytkownika i automatycznie poprawić obraz według tego jak się porusza. W ten sposób powstają najkorzystniejsze przeżycia z 3D.

*efekt 3D może u zróżnicowanych użytkowników się różnić.

Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, pozwala na precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki istotnie powiększają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

Mocniejszy procesor

Pod obudową New Nintendo 3DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie filmów wideo, szybsze pobieranie i stosowanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami.

Wsparcie figurek amiibo w niektórych grach

Popraw swoje przeżycia w grze z interaktywnymi figurkami amiibo, które wykorzystując funkcję NFC (near-field communication) pozwolą wnieśc do twojej gry niejedną niespodziewankę!

Dolny ekran New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL ma wbudowaną funkcję NFC, także potrzebnie możesz wziąć wszędzie swoje amiboo ze sobą.

Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS

Nie bój się, że stracisz możliwość grania w swoje ulubione gry Nintendo DS. New Nintendo 3DS jest wstecznie kompatybilne i prawie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi można grać na platforie 2D. Jednakowo na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL można wgrać wszystkie gry na Nintendo 3DS, razem z możliwością przeniesienia informacji ze starszej konsoli na nową.

Poprawione funkcje

- pokaźny ekran o przekątnej 4,88 cala dla udoskonalonych przeżyć w grze

- ulepszone fotografowanie przy gorszych warunkach świetlnych

- Możliwość przenoszenia informacji prosto z waszego PC za pomocą sieci WiFi bez konieczności wyjmowania karty pamieci microSD

- automatyczne dostosowanie jasności ekranu poprawi widoczność i wydłuży działanie baterii.

- Śledź video online za pomocą internetowej przeglądarki.

przypasuj swoja konsolę dla siebie

tak samo jak we wcześniejszych konsolach z serii 3DS, New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL umożliwia dostosowanie wyglądu podstawowego menu za pośrednictwem szerokiej palety tematów.

Sklep tematyczny oferuje dużo przeróżnych wzorów, pomiędzy, którymi nie brakuje na przykład Mario, Zeldy a wielu więcej. Niektóre tematy mają swoją własną muzykę i efekty dzwiękowe!

Zawartość opakowania:

- konsola New Nintendo 3DS XL

- rysik New Nintendo 3DS XL

- karta pamięci microSDHC (4 GB)

- AR Karty

- instrukcja Quick-Start

- Instrukcja i gwarancja

UWAGA! pakiet NIE zawiera ŁADOWARKI! Koniecznością jest zakupienie jej osobno albo użycie ładowarki dla Nintendo 2DS, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo DSi lub Nintendo DSi XL.

Zobacz podobne produkty

Polecane produkty w kategorii: Konsole