• Producent: Nintendo
  • Kategoria: Konsole
  • Platforma: Nintendo 2DS
KONSOLA NINTENDO 2DS + 4GB SDHC + ZASILACZ
konsola do gier NINTENDO 2DS

Czeka Cię zabawa na najwyższym poziomie. Z konsolą NINTENDO 2DS granie jest czystą przyjemnością. NINTENDO 2DS przynosi prędki system, dużo możliwości i jeszcze lepszą grafikę.

  • - czujka ruchu
  • - 1x kamera wewnętrzna, 2x kamery zewnętrzne
  • - ekran dotykowy 3.02" LCD
  • - kompatybilny z 3DS-Mapy, slot SD
  • - w komplecie znajduje się konsola, karta pamięci SDHC 4GB, rysik 2 ds i karty AR
wartość: 399 zł
Poczuj moc multimediów NAJWYŻSZY kanon ROZRYWKI

KONSOLA NINTENDO 2DS zapewnia niezapomnianą rozrywkę w nad wyraz wysokiej jakości. W komplecie znajdują sięuzupełniające gratisy co spowoduje, że już zaraz po otrzymaniu konsoli, można zacząć radować się grą na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto kupować u nas?
Poznaj nowe możlwości
PRAWDZIWE DOZNANIA

Niesamowicie realne doznania dzięki nowemu Control Stick z tylnymi przyciskami. Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, zezwala na staranniejszą kontrolę ruchu.

sporo możliwośći

Na konsoli New Nintendo 2DS jest możliwość grania w 2D we wszystkie gry z konsoli 3DS. Daje to obfity wachlarz możliwości, co do wyboru swych ulubionych gier.

pakiet!

Do konsoli załączona zostaje karta pamięci SDHC 4GB, rysik 2 ds, oraz karty AR. Pozwoli to rozpocząć ulubioną rozrywkę już zaraz po otrzymaniu konsoli!

Stan i gwarancja
Stan towaru - OUTLET

Zamieszczone zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego towaru. Pamiętaj jednak, iż fotografia może wyolbrzymiać, bądź delikatnie odbiegać od stanu rzeczywistego.

Sprzęt oferowany na tej aukcji to urządzenie z kategorii outlet, może mieć opakowanie zastępcze, nie zawiera instrukcji wykorzystywania.

GWARANCJA firmy MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna producenta Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Detalowe warunki gwarancji przedstawione są w Regulaminie sklepu Malanet (strona 'O mnie').

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest nowoczesną, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego uznanych producentów z branży IT i elektroniki użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się zarówno sprzęty elektroniczne nowe, jak i stosowane oraz towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane przez naszą producenta to typowo elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień zwykle z zachodniej Europy.

Zobacz podobne produkty

Polecane produkty w kategorii: Konsole