Konsola Microsoft Xbox One 1TB - Dobra cena! Oceń produkt:

od 1029,00 PLN

oszczędzasz do 46%

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Konsole
  • Wysokość: 79
  • Szerokość: 333
  • Głębokość: 274
  • Platforma: Microsoft Xbox One
  • Pamięć wbudowana: 1000 GB
  • Typ napędu: BD-ROM
Więcej zabawy. Wszystko w jednym.

Graj w gry wraz z przyjaciółmi w sieci obsługiwanej przez ponad 300 000 serwerów w celu zapewnienia maksymalnej sprawności. Znajdź nowych przeciwników przypasowanych do Twoich umiejętności i stylu gry przy pomocy funkcji Smart Match, wykorzystującej inteligentne algorytmy zapewniające wspólne rozgrywanie gier przez stosownych graczy. Nagrywaj spersonalizowane filmy z rozgrywanych gier, które możesz udostępnić znajomym albo transmituj prowadzoną rozgrywkę na żywo. Możesz ponadto błyskawicznie przełączać się między aplikacjami, a także związać się z rodziną i znajomymi za pomocą Skype w jakości HD (wymagane jest podłączenie czujnika Kinect sensor, sprzedawanego osobno).1 Możesz jeszcze wykonywać dwie czynności na raz, ustawiając obok siebie rozgrywkę, telewizję na żywo, film albo aplikacje.2

Konsola Xbox One

Konsolę Xbox One wytworzono z myślą o dzisiejszym szybkim stylu życia. Operacje pobierania i aktualizacje odbywają się w tle, więc możesz od razu przystępować do gry. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, gry zostaną zatrzymane dokładnie w tym momencie, w którym zatrzymano rozgrywkę, co pozwala na natychmiastowe wznowienie gry.

Bezprzewodowy kontroler Xbox One

Bezprzewodowy kontroler do gier Xbox pozostał jeszcze bardziej udoskonalony dzięki wykorzystaniu ponad 40 prekursorskich rozwiązań technologicznych. Dzisiaj wrażenia są jeszcze bardziej realistyczne dzięki zastosowaniu nowych spustów impulsowych gwarantujących staranne reakcje. Technika Kinect w sposób automatyczny wykona sparowanie Twojego kontrolera, nawet jeśli w trakcie gry podasz go znajomemu. Ulepszyliśmy zarys manipulatorów thumbstick, pada kierunkowego i składników sterujących w celu zapewnienia skrupulatniejszej i wygodniejszej obsługi.

zestaw słuchawkowy Xbox One Chat

komplet słuchawkowy Xbox One Chat zezwala na bezproblemową komunikację w trakcie gry. Usłysz przyjaciół i wrogów w krystalicznie czystym cyfrowym dźwięku. Komplet słuchawkowy Chat pozostał zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu w trakcie długich sesji grania. Na dodatek, można też wyregulować ustawienia wyciszania i głośności bez odrywania rąk od kontrolera.

Przegląd
Daj się zadziwić

Witamy w nowej generacji gier i rozrywki. Realizm w grze posunięty do granic. Telewizja posłuszna wszystkim Twoim poleceniom. Słuchanie muzyki i prowadzenie rozgrywki to pestka. Możesz też natychmiast przełączać się między oglądaniem telewizji i filmów, słuchaniem muzyki i prowadzeniem rozgrywki. Rozrywka indywidualnie dobrana do Twoich potrzeb. A wszystko to w jednym miejscu. Witamy w systemie Xbox One, gdzie cała rozrywka przystępna jest w jednym miejscu.

Gry plus rozrywka

Nie musisz iść na kompromis, gdyż w jednym miejscu masz dostęp do najlepszych gier, telewizji, filmów, muzyki i sportu. Przełączaj się między nimi w mgnieniu oka, tak żeby nie przegapić żadnego momentu. Rozmawiaj z rodziną i znajomymi poprzez Skype jednocześnie oglądając telewizję (wymagany jest sensor Kinect, sprzedawany osobno).1

najlepsze gry

Xbox One pozostał wyprodukowany poprzez graczy dla graczy. Konsola Xbox One przeniesie Cię w zupełnie nowy rozmiar prowadzenia gry dzięki zapewnieniu idealnej równowagi pomiędzy mocą i produktywnością. Oszałamiający realizm. Progresywne funkcje nienaturalnej inteligencji, które dostosowują się do Twojego sposobu gry. Nowa generacja inteligentniejszych i szybszych rozgrywek wieloosobowych. Konsola Xbox One to po prostu najkorzystniejsza konsola, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Gry w sklepie Xbox One >

Wykonuj dwie rzeczy na raz

Po co wybierać między tym co uwielbiasz, skoro można wykonywać obie czynności jednocześnie? Konsola Xbox One pozwala na szybkie przełączanie się między telewizją, filmami i grą. Możesz potem ustawić je obok siebie, tak aby wykonywać dwie czynności równocześnie. Muzyka i gry. Sport na żywo. Podziel swój wyświetlacz, a nie swój czas.

Specyfikacje technologiczne
Procesor

8-rdzeniowy procesor x86 pozwala prosto na niezwłoczne przełączanie się między grami i ulubionymi aplikacjami rozrywkowymi.

Przejście HDMI

Podłącz przewód lub dekoder satelitarny i oglądaj telewizję za pośrednictwem urządzenia Xbox One, które powoduje, że przełączanie wejść wydaje się niemal prehistorią.2

Pamięć

8 GB pamięci RAM i dysk twardy 1TB zapewniają ogromną liczba pamięci do potrzeb gier, demo, filmów, aplikacji, muzyki i wielu innych funkcji.3

Napęd optyczny

Oglądaj filmy i graj w gry w przejrzyście czystej jakości HD, wykorzystując funkcje Blu-ray konsoli Xbox One.

Zobacz podobne produkty

Polecane produkty w kategorii: Konsole